دانلود|تحقیق تعاریف و مفاهیم اقتصاد پیمان کار مشتری پیمان موافقت نامه|

دانلود تحقیق تعاریف و مفاهیم اقتصاد پیمان کار مشتری پیمان موافقت نامه,تحقیق تعاریف و مفاهیم اقتصاد پیمان کار مشتری پیمان موافقت نامه,مقاله تحقیق تعاریف و مفاهیم اقتصاد پیمان کار مشتری پیمان موافقت نامه,دانلود تحقیق تعاریف و مفاهیم اقتصاد پیمان کار مشتری پیمان موافقت نامهتحقیق تعاریف و مفاهیم اقتصاد پیمان کار مشتری پیمان موافقت نامه|40227970|adg40191533|
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان تحقیق تعاریف و مفاهیم اقتصاد پیمان کار مشتری پیمان موافقت نامه هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

فصل اول

تعاریف و مفاهیم

ماده 1 . پیمان

پیمان ، مجموعه اسناد ومدارك است كه در ماده 2 موافقتنامه پیمان ، درج شده است.

ماده 2. موافقتنامه

موافقتنامه ، سندی است كه مشخصات اصلی پیمان ، مانند مشخصات دو طرف ، موضوع ، مبلغ و مدت پیمان ، در آن بیان شده است .

ماده 3 . شرایط عمومی

شرایط عمومی ، مفاد همین متن است كه شرایط عمومی حاكم بر پیمان را تعیین می كند.

ماده 4. شرایط خصوصی

شرایط خصوصی، شرایط خاصی است كه به منظور تكمیل شرایط عمومی ، برای این پیمان ، باتوجه به وضعیت وماهیت آن ، تنظیم شده است . موارد درج شده در شرایط خصوصی ، هیچ گاه نمی تواند مواد شرایط عمومی را نقض كند.

ماده 5 . برنامه زمانی اجرای كار

الف ) برنامه زمانی كلی : برنامه ای است كه در آن ، زمانبندی كلی كارهای مورد پیمان برحسب ماه منعكس گشته ودر اسناد ومدارك پیمان درج شده است .

ب ) برنامه زمانی تفصیلی : برنامه ای است كه زمانبندی فعالیتهای مختلف كارهای موضوع پیمان ،‌به تفصیل و در چارچوب برنامه زمانی كلی ، در آن آمده است .

ماده 6. كارفرما

كارفرما، شخص حقوقی است كه یك سوی امضا كننده پیمان است وعملیات موضوع پیمان را براساس اسناد ومدارك پیمان ، به پیمانكار واگذار كرده است . نمایندگان وجانشینهای قانونی كارفرما، در حكم كارفرما می باشند.

ماده 7 . پیمانكار

پیمانكار ، شخص حقوقی یا حقیقی است كه سوی دیگر امضا كننده پیمان است و اجرای موضوع پیمان را بر اساس اسناد و مدارك پیمان ، به عهده گرفته است . نمایندگان و جانشینهای قانونی پیمانكار ، در حكم پیمانكار می باشند.

ماده 8 . مدیر طرح

الف ) مهندس مشاور ، شخص حقوقی یا حقیقی است كه برای نظارت بر اجرای كار ، در چارچوب اختیارات تعیین شده در اسناد و مدارك پیمان ، از سوی كارفرما به پیمانكار معرفی می شود.

ب) مهندس ناظر ، نماینده مقیم مهندس مشاور در كارگاه است و در چارچوب اختیارات تعیین شده در اسناد ومدارك پیمان به پیمانكار معرفی می شود.

ماده 10 . رئیس كارگاه

رئیس كارگاه ، شخصی حقیقی دارای تخصص وتجربه لازم ست كه پیمانكار ، اورا به مهندس مشاور معرفی می كند تا اجرای موضوع پیمان در كارگاه را سرپرستی كند.

ماده 11 . پیمانكار جزء

پیمانكار جزء ، شخصی حقیقی یا حقوقی است كه تخصص در انجام كارهای اجرایی را دارد و پیمانكار برای اجرای بخشی از عملیات موضوع پیمان ، با او قرارداد می بندد.

ماده 12 . كار ، كارگاه ،‌تجهیز و برچیدن كارگاه

الف ) كار ، عبارت از مجموعه هملیات ، خدمات یا اقدامات مورد نیاز ، برای آغاز كردن ، انجام وپایان دادن عملیات موضوع پیمان است و شامل كارهای دایمی است كه باقی خواهد ماند و به عنوان موضوع پیمان تحویل كار فرما می گردد، و كارهای موقتی است كه به منظور اجرا ونگهداری موضوع پیمان انجام می شود.

ب) كارگاه ، محل یا محلهایی است كه عملیات موضوع پیمان در آن اجرا می شود یا به منظور اجرای پیمان ، با اجازه كارفرما از آن ا ستفاده می كنند. كارگاهها یا كارخانه های تولیدی خارج از محلها و زمینهای تحویلی كارفرما ، كه به منظور ساخت تجهیزات یا قطعاتی كه در كار نصب خواهد شد مورد استفاده قرار می گیرد، جزو كارگاه به شمار نمی آید.

ج ) تجهیز كارگاه ، عبارت از عملیات ، اقدامها و تداركاتی است كه باید به صورت موقت برای دوره اجرا انجام شود، تا آغاز كردن وانجام دادن عملیات مو.ضوع پیمان ، طبق اسناد و مدارك پیمان ، میسر شود .

د) برچیدن كارگاه ، عبارت از جمع آوری مصالح ،‌ تجهیزات ، تاسیسات و ساختمانهای موقت ، خارج كردن


مطالب دیگر:
📎تحقیق پیرامون جـرم سياسی📎تحقیق تاثير مستي ارادي بر مسئووليت كيفري📎تحقیق بررسي تئوري شاهي آرماني و تداوم آن در دورة اسلامي📎تحقیق چگونگي رسميت و لازم الاجرا شدن معاهدات در حقوق كنوني جمهوري اسلامي ايران📎تحقیق دفاع مشروع و تعريف آن در نظام حقوقي📎تحقیق پیرامون تعـدد جـرم📎لیست شرکتهای شرکت کننده نمایشگاه غذایی 94📎بررسی طراحی و ساخت سیستم اعلان بیماران با میکروکنترلر📎بررسی پایگاه های داده توزیع شده و کاربرد آن درسیستم های توزیع شده📎بررسی رطوبت سنج و دما سنج محیط (مرغداری)📎تحقیق ماده 187 قانون برنامه سوم توسعه اقتصادي و اجتماعي📎تحقیق پیرامون علت خارجي📎تحقیق عوامل اجتماعي📎بررسی نقد و تفسير داستانهاي تمثيلي هدايت و آل احمد ( آب زندگي، سرگذشت كندوها، نون و القلم )📎تحقیق بررسي ميزان ارتباط سوالات آزمون پاياني درس جغرافيا پايه اول و دوم راهنمايي با اهداف و محتوي📎تحقیق خلوت، قلمروپايي، و فضاي شخصي نظريه همجواري📎جزوه درس فارسي پيش دانشگاهي📎جزوة درس فارسي عمومي📎نقدی کامل بر شاهنامه فردوسی📎تحقیق روابط بين والدين و فرزندان و تأثير آن در تربيت📎تحقیق اصول و روشهای تربیت در اسلام📎تحقیق تشويق بهتر است يا تنبيه📎تحقیق نظريه‌هاي ارزشيابي و كاربرد آنها در زبان فارسي📎تحقیق درآمدي بر ادبيات توصيفي📎تحقیق نقش اخلاق در ارتباطات