دانلود|تحقیق درباره اقتصاد سنجي|

تحقیق درباره اقتصاد سنجی,اقتصاد سنجی,اقتصادتحقیق درباره اقتصاد سنجي|1834664|adg40191533|
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان تحقیق درباره اقتصاد سنجي هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 16 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

قبل از تخمين مدل، به بررسي ايستايي مي پردازيم. مي توان چنين تلقي نمود كه هر سري زماني توسط يك فرآيند تصادفي توليد شده است. داده هاي مربوط به اين سري زماني در واقع يك مصداق از فرآيند تصادفي زير ساختي است. وجه تمايز بين (فرآيند تصادفي) و يك (مصداق) از آن، همانند تمايز بين جامعه و نمونه در داده هاي مقطعي است. درست همانطوري كه اطلاعات مربوط به نمونه را براي استنباطي در مورد جامعه آماري مورد استفاده قرار مي دهيم، در تحليل سريهاي زماني از مصداق براي استنباطي در مورد فرآيند تصادفي زير ساختي استفاده مي كنيم. نوعي از فرآيندهاي تصادفي كه مورد توجه بسيار زياد تحليل گران سريهاي زماني قرار گرفته است فرآيندهاي تصادفي ايستا مي باشد.

براي تاكيد بيشتر تعريف ايستايي، فرض كنيد Yt يك سري زماني تصادفي با ويژگيهاي زير است:

(1) : ميانگين

(2) واريانس :

(3) كوواريانس :

(4) ضريب همبستگي :

كه در آن ميانگين ، واريانس كوواريانس (كوواريانس بين دو مقدار Y كه K دوره با يكديگر فاصله دارند، يعني كوواريانس بين Yt و Yt-k) و ضريب همبستگي مقادير ثابتي هستند كه به زمان t بستگي ندارند.

اكنون تصور كنيد مقاطع زماني را عوض كنيم به اين ترتيب كه Y از Yt به Yt-k تغيير يابد. حال اگر ميانگين، واريانس، كوواريانس و ضريب همبستگي Y تغييري نكرد، مي توان گفت كه متغير سري زماني ايستا است. بنابراين بطور خلاصه مي توان چنين گفت كه يك سري زماني وقتي ساكن است كه ميانگين، واريانس، كوواريانس و در نتيجه ضريب همبستگي آن در طول زمان ثابت باقي بماند و مهم نباشد كه در چه مقطعي از زمان اين شاخص ها را محاسبه مي كنيم. اين شرايط تضمين مي كند كه رفتار يك سري زماني، در هر مقطع متفاوتي از زمان، همانند مي باشد[1].


[1] ريشه واحد و هم جمعي در اقتصاد سنجي- محمد نوفرستي- موسسه فرهنگي رسا- چاپ اول- 1378.مطالب دیگر:
📃بررسی دیدگاه های مختلف و دیدگاه قرآن درباره حقوق انسان📃بررسی و شناخت و طبقه بندي انواع آلودگيهاي حاصل از فعاليتهاي انساني و صنايع و تاسيسات و خدمات شهر📃بررسی میزان رضایت شغلی و عوامل موثر بر آن همراه با نمونه موردی📃خرید و دانلود پاورپوینت: بررسی انواع روش های بسته بندی📃بررسی اضطراب امتحان و روشهای صحیح مطالعه و تکنیک حضور در کلاس📃بررسی عايقبندی و پوشش ساختمان و بهینه‌سازی مصرف سوخت و حاملهای انرژی📃دفترچه راهنمای دستگاه ماهیچه گیر سرد جهت تولید سرسیلندرهای موتورXU7 دفترچه روال كاري📃بررسي وجود افسردگي در بيماران مبتلا به ديس پپسي همراه با نمونه موردی📃گزارش کارآموزی در شرکت ايران خودرو مونتاژ پژو و پیکان📃بررسی موزه شیشه واشنگتن معماری مدرن📃کارگاه مهارتهای عمومی مدیریت جلسات و مذاکرات📃هوش هیجانی بررسي رابطه بين هوش هيجاني و خلاقيت در دانش آموزان📃بررسی تاثیر خانواده و محيط بر پيشرفت تحصيلي دانش آموزان📃بررسی جنگل‌كاري مصنوعي صنوبر توليد چوب و اصلاح نژاد صنوبر)📃بررسی انواع کفپوش ها و رنگ و طراحی نماي داخلي ساختمان📃بررسی بیماری ها و کاشت و داشت و برداشت و نکات کشت گیاه سیب زمینی📃بررسی گیاه شناسی و کاشت و داشت و برداشت گیاه خار مقدس📃آزادي در انديشه اسلامي و چالشها و آسيب‌هاي انديشه ورزي اسلام📃بررسی جامعه شناسی سیاسی ایران📃خرید و دانلود پاورپوینت: بررسی بيمه محصولات كشاورزي📃بررسی انواع سیستم های مدیریت اطلاعات MIS سيستم اطلاعاتي انبار شركت پست📃بررسی نقش انواع سیستم های تعلیق د رخودرو📃گزارش کارآموزی رشته عمران و ساختمان در دفتر شركت ساختماني ابهر رود📃بررسي ماهيت حقوقي وفقهي سرقفلي و احكام و دعاوی سر قفلي📃بررسی سقفهای كاذب و کابرد كارتن پلاست به عنوان سقف کاذب