دانلود|پاورپوینت درباره تطبیق ده ویژگی اقتصاد مقاومتی و برونسپاری|

پاورپوینت,اقتصاد مقاومتی,برونسپاریپاورپوینت درباره تطبیق ده ویژگی اقتصاد مقاومتی و برونسپاری|1675230|adg40191533|
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت درباره تطبیق ده ویژگی اقتصاد مقاومتی و برونسپاری هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 14 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

سیاستهای ابلاغی اقتصاد مقاومتی

—اقتصاد مقاومتی در کلام مقام معظم رهبری:

الگوي اقتصادي بومی و علمی برآمده از فرهنگ انقلابی و اسلامی

—دستور مقام معظم رهبری در راستای تحقق سیاست های ابلاغی:

لازم است با زمان بندی مشخص، تهیه قوانین و مقررات لازم و تدوین نقشه راه براي عرصه هاي مختلف، زمینه و فرصت مناسب براي نقش آفرینی مردم و همه فعالان اقتصادي را در این جهاد مقدس فراهم گرددمطالب دیگر:
تحقیق مديريت فناوری و نوآوریتحقیق نگاه چند بعدي به مسائل اجتماعي بر اساس چارچوب تحليل بين ‌رشته‌ايتحقیق لايحه برنامه چهارم توسعه اقتصاديتحقیق گزارش یک شرکت به بورستحقیق گزارش کارگذاران بورس اوراق بهادار تهرانتحقیق تاريخچه بورس اوراق بهادارتحقیق توسعه پايدار كشاورزيتحقیق فرصتها و تهديدهاي اقتصاد ايرانتحقیق كاهش نرخ سودتحقیق فراگير شدن نامهاي تجاري چيني در بازارهاي جهانيتحقیق تجارت آزادتحقیق سهامتحقیق تجارت الكترونيكتحقیق روند تحولات اقتصادي صنعتي ايران و جهانتحقیق سيستم هاي اطلاعاتي تجاريربا و رباخوارى در اسلامتحقیق مالياتتحقیق ماليات هاي خالصتحقیق پارادوکس مالیاتیتحقیق حسابداري اموال و ماشين آلاتتحقیق آمار و اختلالات بدنيتحقیق اثرات اقتصادی انرژی بر محيط زيستتحقیق اساس نامه بورس اوراق بهادارتحقیق اصول حاکم بر اسناد تجاریتحقیق اقتصاد سياسی جمهوری اسلامی